Kontakti

 
Tālrunis:
+371 29 222 558

E-pasts:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Rasktiet mums
 

 
Vārds:
E-pasts:
Tēma:
Teksts:
Nosūtīt kopiju uz manu pastu

Darba Laiks

arrow  Pirmdiena - Piektdiena

09:00 - 18:00

arrow  Sestdiena - Svētdiena

Brīvdiena

Meklēt

Jaunbērzi

SIA "Jaunbērzi AF" nodarbojas ar teritoriju projektēšanu un labiekārtošanu. Pēc Jūsu vēlmēm, dārzā varam izveidot krāšņus stādījumus un aprīkot tos ar automātisko laistīšanas sistēmu. Bet lai pastaigas pa dārzu būtu ērtākas, tad izveidosim bruģētas taciņas un laukumus auto novietnei. Dīķis ar strautu un strūklaku radīs patīkamu noskaņu vasaras vakaros, kur ūdens spogulī rotāsies dārza atspulgs.

Uzzināt vairāk

Vertigarden

Vertikālie dārzi, tas ir inovatīvs risinājums dārzu mākslā. Iekštelpās tie var būt veidoti no telpaugiem, bet ārtelpās var būt krāšņi akcenti no vasaras puķēm. Šādi dārzi ir ieguvums - telpās uzlabo mikroklimatu, attīra gaisu, bagātina to ar skābekli un izolē no dažādiem trokšņiem. Ārtelpās iespējams viegli un ātri nosegt estētiski neizteiksmīgas, vienmuļas sienas kā arī norobežot teritorijas.

Uzzināt vairāk

Laistīšanas

Automātiskās laistīšanas sistēmas tagad vairs netiek uzskatītas par lepnību, bet gan par mūsdienīgas savrupmājas vai biroja nepieciešamību. Ja ir izveidota pievilcīga, dekoratīva labiekārtota teritorija zaļā zona, tad vajadzēs noteikti to laistīt un kopt, uzturot to krāšņu un kārtīgu. Ar laistīšanas sistēmas palīdzību var laistīt teritoriju daudzus gadus, taupot pūles, laiku un līdzekļus, pretī saņemot skaistu, zaļojošu dārzu.

Uzzināt vairāk