Par mums

Mēs esam kompānija, kas ilgus gadus strādā dārzu labiekārtošanas jomā. Veidojam dārzus pilsētās un lauku teritorijās, labiekārtojam lielas un ne tik lielas teritorijas, redzam cik svarīga ir zaļā zona ap mums. Ar katru gadu pilsētvide kļūst arvien intensīvāka un zaļās zonas paliek mazāk. Mūsu mērķis ir padarīt vidi ap mums zaļāku, arī pilsētās, kur telpas ir maz...

Lasīt vairāk par mums...

Ekstensīvais jumta dārzs

Ekstensīvais jumta dārzsApmeklējot semināru Ungārijā, pabijām vairākos jumta dārzos, kuros tiek izmantoti Diadem jumta dārzu materiāli. Tā kā mēs strādājam ar šīs firmas materiāliem, tad iepazīstināsim arī Jūs, kādi jumta dārzi ir tapuši Ungārijā.

Izmantotie augi ir dažādu veidu laimiņu sugas un šķirnes, kuras augot veido dažādu krāsu gammu. Kopšana ir ļoti minimāla, jo augi pašatjaunojās un tie ir jāierobežo vietās, kur tiem nav vēlams augt.

Šis jumta dārzs atrodas uz mēbeļu rūpnīcas jumta un ir tieši virs ofisa telpām. Šinī gadījumā, lietum līstot tiek klusināta skaņa, ko rada leitus lāsēm sitoties pret metāla jumtu un nepatīkamais troksins tiek novērsts.

Pa perimetru ir speciāla lietus drenāžas josla, kas savāc visus liekos lietus ūdeņus un novada tiem paredzētās vietās. Joslu atdala speciāla metāla mala. Šinī joslā nebūtu vēlama augu augšana, jo tas kavē drenāžas sistēmas darbību.

Ekstensīvais jumta dārzsEkstensīvais jumta dārzsEkstensīvais jumta dārzsEkstensīvais jumta dārzsEkstensīvais jumta dārzsEkstensīvais jumta dārzsEkstensīvais jumta dārzsEkstensīvais jumta dārzsEkstensīvais jumta dārzs

Galerijas

Ekstensīvi jumta dārzi
Daļēji intensīvi jumta dārzi
Intensīvi jumta dārzi
Zemes līmeņa jumta dārzi